Baner SPRZEDAM
czas realizacji:
Oczkowanie:
wpisz treść ogłoszenia:
podaj numer telefonu:
Wysokość
cm (50 - 312 cm)
Szerokość
cm (50 - 5000 cm)
Cena netto:31,50PLN
Cena brutto:38,75PLN
Ilość: sztuk
Udostępnij:

BANER FRONTLIT 510g + Projekt Gratis

Banery reklamowe – to materiały stosowane do reklamy zewnętrznej, podobne do plakatu. W porównaniu jednak z plakatem baner reklamowy jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne, np. silny deszcz lub wiatr. To skuteczna i wytrzymała forma przekazu reklamowego. Ze względu na swoją cenę banery są najczęściej wykorzystywaną krótkookresową reklamą zewnętrzną. Baner doskonale sprawdzi się zarówno na konstrukcjach stalowych, na płotach czy budynkach. Na trwałość baneru bardzo duży wpływ ma odpowiedni montaż, baner powinien być bardzo mocno upięty, dzięki temu będzie bardziej odporny na podmuchy wiatru.

Baner Frontlit 510g to tkanina poliestrowa o matowym wykończeniu, przeznaczonej do krótkookresowych reklam zewnętrznych. Materiał ten ma strukturę 1000 x 1000 splotów. Materiał może służyć jako nośnik reklamowy zarówno małych jak i dużych formatów. Doskonale sprawdzi się również jako tło fotograficzne. Materiał jest matowy, po pokryciu do tuszem w miejscach ciemniejszych wydruków widoczne są refleksy. Dostępne szerokości materiału: 105, 127, 137, 160, 220, 250, 260, 320 cm.

Krawędzie baneru są wykończone poprzez zawiniecie i zgrzanie, a następnie są zaoczkowane co ok 30 lub 50 cm.


Banery drukujemy w technologii druku:

Hard solwent – druk dedykowany na zewnątrz. W porównaniu z drukiem Eco solwentowym jest bardziej odporny na warunki atmosferyczne. Druk ten doskonale sprawdza się przy dużych realizacjach, ponieważ maksymalna szerokość krótszego boku w jednym kawałku to 312 cm (szerokość podłoża 320 cm). Dostępne szerokości materiałów banerowych w druku hard solwent to 105, 127, 137, 160, 220, 250, 260 i 320 cm. Z uwagi na specyfikę technologii druku hard solwent i stosowane farby, podczas przygotowania projektu nie należy sugerować się kolorystyką wzornika druku offsetowego. Banery hard solwent mają znacznie bardziej intensywne kolory. Druk hard solwent posiada większą kroplę, przez co posiada większe ziarno i druk jest mniej ostry niż eco solwent. Druk ten jest dedykowana do oglądania z większego dystansu.