Kalendarze jednodzielne 310 x 458 mmKalendarze jednodzielne 310 x 458 mm
Kalendarze jednodzielne 310 x 458 mm
Kalendarze jednodzielne 310 x 458 mm
Warianty:
Już od:
116,55PLN
143,36PLN
Ilość: cm
Producent:
Mobart Sp.J.
Udostępnij:
Kalendarze ścienne jednodzielne

Jednodzielne kalendarze firmowe
 to reklama, która pracuje dla Twojego biznesu przez cały rok. Stanowią elegancki, mile widziany upominek. Ich najważniejsze zalety to użyteczność – reklamują produkt dyskretnie, za to konsekwentnie, dzień po dniu. Dzięki temu druk kalendarzy odznacza się wysoką skutecznością marketingową przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym. Dodatkowe uszlachetnienie główki kalendarza folią podniesie walory estetyczne produktu.

Główka kalendarza, będąca jednocześnie pleckami kalendarza wykonana jest na kartonie o gramaturze 250g. Możesz wybrać uszlachetnienie główki spośród kilku możliwych wariantów:

• foliowanie błysk, ożywiające kolory

 foliowanie mat/ + lakier wybiórczy UV, dla bardziej stonowanych projektów

 foliowanie SoftTouch, aksamitną i miłą w dotyku folią

 foliowanie mat / SoftTouch + lakier wybiórczy UV, najlepsza opcja jeśli chcesz podkreślić wybrane elementy projektu.

Główka drukowana jest w pełnym kolorze, co pozwala na dowolne opracowanie graficzne, umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. W górnej części główki znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza. Górna krawędź kalendarza dodatkowo jest zaginana i klejona, co wzmacnia jego sztywność. Pośrodku kalendarza, powyżej kalendarium przebiega linia bigowania, dzięki czemu łatwo złożyć go na pół. Główka kalendarza jest jednocześnie jego pleckami - do główki w jej dolnej części przyklejone jest kalendarium

Kalendarium

Kalendarz ma 1 kalendarium 12-kartkowe, 3-miesięczne (na jednej kartce umieszczony jest obecny, poprzedni i następny miesiąc). Kalendaria mają wymiary: 290 x 190 mm i wykonane są na papierze offsetowym o gramaturze 80g. Kalendarium posiada klasyczną czarno - czerwoną kolorystykę. Zawiera takie informacje jak święta, imieniny czy numery tygodni

Okienko, wskazujące datę

Do kalendarzy możemy załączyć przydatne czerwone okienka do wskazywania aktualnej daty. Okienko umieszczone jest na pasku z przezroczystej folii. Okienka dostarczane są osobno.