Baner jednostronny
BestsellerDarmowa dostawa
wybierz rodzaj druku
Już od:
Cena netto:
30,00PLN
Cena brutto:
36,90PLN
Ilość: sztuk
Producent:
Mobart Sp.J.
informacje dodatkowe:Czas realizacji liczony jest od momentu stwierdzenia poprawności pliku graficznego.
status:O zmianie statusu zostaną Państwo poinformowani mailem.
Udostępnij:

BANER FRONTLIT 510g

Banery reklamowe – to materiały stosowane do reklamy zewnętrznej, podobne do plakatu. W porównaniu jednak z plakatem baner reklamowy jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne, np. silny deszcz lub wiatr. To skuteczna i wytrzymała forma przekazu reklamowego. Ze względu na swoją cenę banery są najczęściej wykorzystywaną krótkookresową reklamą zewnętrzną. Baner doskonale sprawdzi się zarówno na konstrukcjach stalowych, na płotach czy budynkach. Na trwałość baneru bardzo duży wpływ ma odpowiedni montaż, baner powinien być bardzo mocno upięty, dzięki temu będzie bardziej odporny na podmuchy wiatru.


Wykończenie krawędzi wydrukowanego materiału banerowego odbywa się w kilku opcjach:

 • docięcie do wymiaru

 • docięcie do wymiaru oraz zaoczkowane standardowo co ok 50 cm

 • zawinięcie i zgrzanie brzegów

 • zawinięcie i zgrzanie brzegów oraz zaoczkowanie standardowo co ok 50 cm

 • wykonanie rękawa na wskazanych brzegach

 • można wedle życzeń klienta wykonać rękaw np. na górnym i dolnym brzegu, a boki można dociąć do wymiaru lub zawinąć, zgrzać i zaoczkować.
 • na życzenie oczka na banerach mogą być umieszczone gęściej.

  Informacje o niestandardowym wykończeniu krawędzi prosimy umieszczać w uwagach do zamówienia.Banery drukujemy w dwóch technologiach druku:

 1. Eco solwent – ekologiczny druk pozwalający na uzyskanie takiej jakości druku jak w przypadku folii samoprzylepnych, jednak jest on mniej odporny na warunki atmosferyczne niż wydruk hard solwent. Eco solwent jest mniej odporny na zarysowania. W przypadku ekspozycji zewnętrznej trwałość kolorów jest mniejsza niż w druku Hard solwent. Druk jest odporny na deszcz. Maxymalna szerokość wydruku baneru z zawiniętymi brzegami w tej technologii to 152 cm krótszego boku (szerokość podłoża 160 cm). Bok dłuższy nie ma ograniczeń. Dostępne szerokości materiałów banerowych w druku eco solwentowym to 105, 127, 137 i 160 cm.

 2. Hard solwent – druk dedykowany na zewnątrz. W porównaniu z drukiem Eco solwentowym jest bardziej odporny na warunki atmosferyczne. Druk ten doskonale sprawdza się przy dużych realizacjach, ponieważ maksymalna szerokość krótszego boku w jednym kawałku to 312 cm (szerokość podłoża 320 cm). Dostępne szerokości materiałów banerowych w druku hard solwent to 105, 127, 137, 160, 220, 250, 260 i 320 cm. Z uwagi na specyfikę technologii druku hard solwent i stosowane farby, podczas przygotowania projektu nie należy sugerować się kolorystyką wzornika druku offsetowego. Banery hard solwent mają znacznie bardziej intensywne kolory. Druk hard solwent posiada większą kroplę, przez co posiada większe ziarno i druk jest mniej ostry niż eco solwent. Druk ten jest dedykowana do oglądania z większego dystansu.


Dostępne rodzaje materiałów:

Baner laminowany

Tkanina poliestrowa o matowym wykończeniu, przeznaczonej do krótkookresowych reklam zewnętrznych. Materiał ten ma strukturę 1000 x 1000 splotów. Materiał może służyć jako nośnik reklamowy zarówno małych jak i dużych formatów. Doskonale sprawdzi się również jako tło fotograficzne. Materiał jest matowy, po pokryciu do tuszem w miejscach ciemniejszych wydruków widoczne są refleksy. Dostępne szerokości materiału: 105, 127, 137, 160, 220, 250, 260, 320 cm.

Baner powlekany

Tkanina poliestrowa typu FRONTLIT 510g, o wykończeniu matowym. Materiał ten dostosowany jest dla średniookresowych reklam zewnętrznych. Jest to najbardziej wytrzymały materiał na banery na rynku – o strukturze 1000 x 1000 splotów. Doskonale sprawdzi się również jako tło fotograficzne. Materiał jest matowy, po pokryciu do tuszem w miejscach ciemniejszych wydruków widoczne są refleksy. Dostępne szerokości materiału: 105, 127, 137, 160, 220, 250, 260, 320 cm.

Baner dwustronny – blockout baner

Produkt drukowany jest na białej tkaninie PVC z czarną przekładką w środku. Materiał posiada bardzo wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej jest on wykorzystywany w reklamach typu: rollup, pop-up, systemy wystawiennicze, grafiki POS lub innych zastosowań, które wymagają nieprzepuszczalności światła. Materiał do zadruku dwustronnego. Baner dwustronny sprawdzi się również na myjniach samochodowych (w tym przypadku wydruki wykonujemy na podłożu o gramaturze 610 g/m2), w tym przypadku po uzgodnieniu z klientem i dodatkową zapłatą baner może zostać zalaminowany laminatem płynnym z filtrem UV w celu przedłużenia żywotności jego kolorów. Baner dwustronny to tańsza opcja reklamy niż szyldy w przypadku dwustronnych konstrukcji. Doskonale sprawdzi się również jako tło fotograficzne. Materiał jest matowy, po pokryciu do tuszem w miejscach ciemniejszych wydruków widoczne są refleksy. Dostępne szerokości materiału: 105, 127, 137, 160, 220, 250, 260, 320 cm.

Baner odblaskowy

Materiał posiada właściwości odblaskowe. W nocy oświetlany pod odpowiednim kątem odbijają światło – co sprawia, że reklamy na nim wydrukowane są bardzo dobrze widoczne. W dzień niewiele różnią się od tradycyjnych banerów. Ich struktura z bliskiej odległości przypomina swoim kształtem plaster miodu. Materiał posiada lekko szary odcień, po zadruku bardzo ciemne kolory nie posiadają właściwości odblaskowych. Baner doskonale sprawdzi się jako reklama przy drodze, lub na płocie w miejscu gdzie jest oświetlany przez samochody np. na krzyżówkach. Dostępne szerokości podłoży to 137 i 220 cm.

 

 

Kupujący ten produkt kupili także:

Druk UV na DIBOND dowolny wymiarDruk UV na DIBOND dowolny wymiar
DUVDDW

Druk UV na DIBOND dowolny wymiar

220.00PLNnetto 270.60PLNbrutto
ROLLUP STANDARD
MRPS

ROLL-UP STANDARD

230.00PLNnetto 282.90PLNbrutto