Folia szronionaFolia szronionaFolia szronionaFolia szroniona
Folia szroniona
Folia szroniona
Folia szroniona
Folia szroniona
Rodzaj kleju:
Rodzaj druku:
Wycianie na ploterze (max. szer. 120cm):
Docięcie do formatu:
Wysokość
cm (50 - 5000 cm)
Szerokość
cm (50 - 134 cm)
Cena netto:
69,88PLN
Cena brutto:
85,95PLN
Ilość: sztuk
Producent:
Mobart Sp.J.
Udostępnij:

Folia szroniona

Wysokiej jakości mleczna, samoprzylepna, miękka folia PVC o grubości 100 μm, wyposażona w transparentny klej kanalikowy ułatwiający aplikację. Stosowana jest do reklam zewnętrznych i wewnętrznych. Wykorzystywana jest przy wyklejaniu szyb okien i drzwi.

Wszędzie tam gdzie nie ma przetłoczeń i nierównej powierzchni folia szroniona będzie odpowiednia.

Folia bardzo często stosowana jest w placówkach medycznych, ponieważ pozwala na subtelne zasłonięcie wnętrza lokalu nie zabierając światła. 


Folia doskonale sprawdzi się również do aplikacji na szklanych ściankach działowych subtelnie je ozdabiając. Folia ozdobi każde pomieszczenie zarówno dzięki możliwości wydruku w pełnym kolorze z białym poddrukiem gwarantując czytelność i nasycenie grafiki jak i dzięki wycięciu określonych elementów z folii bez tła, lub w negatywie oklejając np. całą szybę z pominięciem np loga. Logo jest widoczne ale nie drukowane. Wycinając folię szronioną na ploterze można stworzyć przepiękne ażury, które ozdobią witryny, ścianki działowe a nawet szafy z lustrami.

Dzięki możliwości zadruku w technologii UV i zastosowaniu białego poddruku można uzyskać efekt nasyconego i widocznego wydruku jednocześnie z matowym i przepuszczającym światło tłem.

Dla przedłużenia żywotności folii zaleca się pokrycie jej monomerycznym laminatem ochronnym z filtrem UV - taka opcja jest możliwa wyłącznie w przypadku druku eco solwentowego i latexowego.