ROLL-UP EXCLUSIVE ROLL-UP EXCLUSIVE ROLL-UP EXCLUSIVE ROLL-UP EXCLUSIVE ROLL-UP EXCLUSIVE ROLL-UP EXCLUSIVE ROLL-UP EXCLUSIVE ROLL-UP EXCLUSIVE ROLL-UP EXCLUSIVE ROLL-UP EXCLUSIVE ROLL-UP EXCLUSIVE ROLL-UP EXCLUSIVE
ROLL-UP EXCLUSIVE
ROLL-UP EXCLUSIVE
ROLL-UP EXCLUSIVE
ROLL-UP EXCLUSIVE
ROLL-UP EXCLUSIVE
ROLL-UP EXCLUSIVE
ROLL-UP EXCLUSIVE
ROLL-UP EXCLUSIVE
ROLL-UP EXCLUSIVE
ROLL-UP EXCLUSIVE
ROLL-UP EXCLUSIVE
ROLL-UP EXCLUSIVE
Wybierz szerokość kasety
Już od:
Cena netto:
318,78PLN
Cena brutto:
392,10PLN
Ilość: szt.
Producent:
Mobart Sp.J.
Udostępnij:
Rollup EXCLUSIVE 85x200cm

Rollup to uniwersalna forma reklamy, którą można wykorzystać zarówno na targach, konferencjach jak i w biurze. Druk rollupów odbywa się w technologii UV, co pozwala na uzyskanie dużej odporności grafiki na czynniki zewnętrzne.

Dzięki lekkiej i praktycznej konstrukcji rollup możesz zabrać ze sobą gdzie tylko chcesz. Grafika automatycznie zwija się w aluminiowej kasecie. Produkt posiada stabilizator masztu, grube aluminium, wzmocnienie tylnej ścianki "STRONG GRIP", co gwarantuje stabilność i fakt, że system będzie wykorzystywany przez długi czas. Do zestawu dołączona jest torba z okienkiem na wizytówkę firmy co ułatwia przenoszenie produktu. Plastikowe końcówki nóżek zapobiegają rozdzieraniu się torby transportowej przy wkładaniu do niej kasety. Złożony rollup jest lekki i zajmuje niewiele miejsca.

Kasetę aluminiową wielokrotnego użytku można wykorzystać nawet wtedy kiedy potrzebna jest wymiana grafiki, dzięki możliwości zamówienia na naszej stronie wkładu do rollupa i samodzielnej jego wymianie.

Rollupy EXCLUSIVE występują w kilku rozmiarach: 85 x 200 cm oraz 100 x 200 cm grafika wydrukowana na podłożu blockout pet oraz 120 x 200 cm i 150 x 200 cm grafika wydrukowana na podłożu blockout baner. Blockout baner które może nieznacznie zawijać się na brzegach co nie sanowi podstawy do reklamacji. Zarówno blockout pet jak i blockout baner posiadają przekładkę blokującą światło, dzięki czemu widoczność reklamy będzie idealna zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniu.

Rollup EXCLUSIVE posiada stabilną szerszą i bardziej estetyczną od rollupa CLASSIC kasetę. Rollup doskonale sprawdzi się nie tylko w dużych, ale również w małych pomieszczeniach. Ta prosta forma reklamy nie wymagająca do ekspozycji żadnych dodatkowych elementach bardzo dobrze prezentuje się w salonach kosmetycznych, gabinetach lekarskich i wszelkiego rodzaju biurach. Rollup nie zajmuje dużo miejsca, a jednak ze względu na gabaryt powierzchni reklamowej może przekazać wiele informacji.

Zestaw zawiera: kasetę roll up EXCLUSIVE w kształcie łezki, maszt, listwę zatrzaskową „Express Clip”, taśmę 3M, torbę transportową typu Premium Plus, indywidualny karton. Całość zmontowana razem z zamówioną grafiką.