Tło fotograficzne BOŻE NARODZENIE Choinka prezentyTło fotograficzne BOŻE NARODZENIE Choinka prezentyTło fotograficzne BOŻE NARODZENIE Choinka prezenty
Tło fotograficzne BOŻE NARODZENIE Choinka prezenty
Tło fotograficzne BOŻE NARODZENIE Choinka prezenty
Tło fotograficzne BOŻE NARODZENIE Choinka prezenty
Rozmiar tła:
Wykończenie tła:
Dolny element tła:
Cena netto:
133,41PLN
Cena brutto:
164,09PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Tło fotograficzne Święta Boże Narodzenie Bombki 158 x 300 cm, 158 x 400 cm

Profesjonalne tło fotograficzne wykonane na podłożu winylowym matowym, wydruk w pełnym kolorze, druk Latexowy.

Tło Świąteczne z bombkami doskonale sprawdzi się do wszelkich aranżacji, przez swój jasny kolor można do niego dobrać różnokolorowe dekoracje.

Sposób wykończenia tła:
- docięcie do wymiaru (np. pod klipsy)
- tunel na górze tła (standardowy tunel po złożeniu na płasko posiada 3 cm)

Wysokość ściany 200 cm.
Wysokość podłogi - 100 cm.

Kolory CMYK

Nasze maszyny są profilowane w oparciu o profil ICC (International Color Consortium), dzięki czemu wydrukowane kolory są wyraźne i zawierają odpowiednie nasycenie. Tła są mocno odporne na zarysowania, niestety w przypadku intensywnych, mechanicznych działań zarówno materiał jak i druk może ulec uszkodzeniu. Korzystanie z teł zgodnie z przeznaczeniem pozwala na używanie ich latami.

Druki wykonujemy w kolorystyce CMYK. Ten rodzaj kolorystyki nie pozwala na wydruk kolorów błyszczących - brokatowych, metalicznych.

Kolory teł mogą różnić się nieznacznie od tych widocznych na monitorze ze względu na jego kalibrację. W takiej sytuacji nie ma podstawy do reklamacji. W razie wątpliwości za dodatkową opłatą możemy przesłać próbkę kolorystyczna.

Druk LATEXOWY

Do druku używamy wyłącznie tuszy ekologicznych LATEXOWYCH na bazie wodnych rozpuszczalników. Technologia HP Latex to tusze oparte w 100% na ekologicznych składnikach, co potwierdzają liczne certyfikaty np. Green Guard. Jest to jedyny na świecie tusz stosowany w segmencie LFP, który może być stosowany nie tylko na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach.

Tusze latexowe charakteryzują się niesamowitą jakością i towarzysząca jej znaczną odpornością na ścieranie.

Tła drukowane tuszami Latexowymi nie posiadają nieprzyjemnego zapachu - są bezwonne.

WAŻNE - tła drukowane tuszami eco solwentowymi lub solwentowymi posiadają nieprzyjemny zapach i nie nadają się do używania w pomieszczeniach!!!