Rozmiar tła:
Wykończenie tła:
Cena netto:
133,41PLN
Cena brutto:
164,09PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Tło fotograficzne Wiosna Wielkanoc Jajka Trawa 158 x 300 cm, 158 x 400 cm

Profesjonalne tło fotograficzne wykonane na podłożu winylowym matowym, wydruk w pełnym kolorze, druk Latexowy.

Tło Wielkanocne doskonale sprawdzi się do wszelkich świątecznych sesji.

Sposób wykończenia tła:
- docięcie do wymiaru (np. pod klipsy)
- tunel na górze tła (standardowy tunel po złożeniu na płasko posiada 3 cm)

Kolory CMYK

Nasze maszyny są profilowane w oparciu o profil ICC (International Color Consortium), dzięki czemu wydrukowane kolory są wyraźne i zawierają odpowiednie nasycenie. Tła są mocno odporne na zarysowania, niestety w przypadku intensywnych, mechanicznych działań zarówno materiał jak i druk może ulec uszkodzeniu. Korzystanie z teł zgodnie z przeznaczeniem pozwala na używanie ich latami.

Druki wykonujemy w kolorystyce CMYK. Ten rodzaj kolorystyki nie pozwala na wydruk kolorów błyszczących - brokatowych, metalicznych.

Kolory teł mogą różnić się nieznacznie od tych widocznych na monitorze ze względu na jego kalibrację. W takiej sytuacji nie ma podstawy do reklamacji. W razie wątpliwości za dodatkową opłatą możemy przesłać próbkę kolorystyczna.

Druk LATEXOWY

Do druku używamy wyłącznie tuszy ekologicznych LATEXOWYCH na bazie wodnych rozpuszczalników. Technologia HP Latex to tusze oparte w 100% na ekologicznych składnikach, co potwierdzają liczne certyfikaty np. Green Guard. Jest to jedyny na świecie tusz stosowany w segmencie LFP, który może być stosowany nie tylko na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach.

Tusze latexowe charakteryzują się niesamowitą jakością i towarzysząca jej znaczną odpornością na ścieranie.

Tła drukowane tuszami Latexowymi nie posiadają nieprzyjemnego zapachu - są bezwonne.

WAŻNE - tła drukowane tuszami eco solwentowymi lub solwentowymi posiadają nieprzyjemny zapach i nie nadają się do używania w pomieszczeniach!!!